Створення корпоративного сайта

Враховуючи всі ваші побажання, і відштовхуючись від цілей створення сайту ми втілюємо ваші мрії у реальність. Вивчаючи сферу вашої діяльності зсередини, ми надаємо вам покрокову схему рішення ваших завдань. докладніше

Корпоративний сайт для вашого бізнесу

Корпоративний сайт – це не просто інформація про компанію – це її харизма, інструмент іміджу, який повинен запам'ятовуватися Вашим клієнтам та партнерам унікальним дизайном та фірмовим стилем, зручною функціональністю та легкістю керування.

Мета корпоративного сайту – дати можливість користувачеві зацікавитися компанією та її продуктами. Дуже важливо розмістити на сайті всю потрібну та важливу інформацію про Вашу компанію, методику її роботи, перерахувати всі сфери послуг, ознайомити відвідувача сайту з приблизним діапазоном цін.

В результаті ви отримуєте багаторівневу систему, що дозволяє створювати безліч нових сторінок, що гармонійно перетинаються і доповнюють один одного. Грамотне використання корпоративного сайту обов'язково залучить нових клієнтів, спонсорів та партнерів, допоможе розвитку бізнесу.

Оригінальний дизайн
Креативна команда і творчий підхід до кожного клієнту гарантують унікальний шедевр у кожній нашій роботі.
Сучасні технології
Результати нашої роботи завжди у тренді, адже ми йдемо разом з часом та втілюємо найсвіжіші ідеї у ваши проекти.
Гідний результат
Працюючи з нами, ви отримуєте якісний продукт, якій максимально відповідає вашому запиту та подобається клієнтам.

Як буде створюватись ваш корпоративний сайт

Офіційний сайт вашої компанії, що відрізняється бездоганним дизайном і точним виконанням всіх ваших побажань до функціональності.
Прототипування
Прототипування - це перший крок у розробці інтерфейсу проекту. Усі важливі елементи сайту схематично проектують у певну структуру - своєрідний чорновий варіант. Це фундамент у розробці дизайну і програмуванні.
Дизайн
Для кожного клієнта ми створюємо унікальний дизайн - оригінальний, незабутній і простий у використанні. Дизайнер створює макет у графічному редакторі і тільки після повного затвердження передає його програмістам.
Програмування
На третьому етапі відбувається верстка сторінок. Створення певних компонентів для вашого сайту спеціально розроблених для потреб клієнта. Програмісти адаптують ресурс для зручного сприйняття на різних пристроях.
Наповнення
На стадії завершення проекту контент-менеджер наповнює ресурс інформацією, що надається клієнтом та тестує його роботу. Замовник також може замовити у копірайтера окремо послугу написання текстів, що продаються.
Адаптивний дизайн
Корпоративний сайт для будь-яких екранів, незалежно від їх формату та розподільної здатності

За нинішньої різноманітності гаджетів, з яких можна виходити в інтернет і переглядати інформацію, адаптивний дизайн відіграє ключову роль у зручному користуванні веб-ресурсу.

Адаптивний дизайн сайту оптимізує ваш продукт під будь-який формат та розподільну здатність пристрою (мобільний телефон, смартфон, планшет, нетбук).

Трафік відвідувань з мобільних пристроїв стрімко набирає популярності, тому переваги сайтів з адаптивним дизайном не потребують обговорення. Якість та інноваційні технології вашого проекту для користувачів - це необхідна складова взаємодії.

Надіслати запит
Про проект
Замовивши сайт ви отримуєте
Творчий підхід
Ексклюзивний дизайн
Унікальний шедевр
Свіжі ідеї у вашому проекті
Якісний продукт
Відповідає запиту та подобається клієнтам