Створення Landing Page

Враховуючи всі ваші побажання, і відштовхуючись від цілей створення сайту ми втілюємо ваші мрії у реальність. Вивчаючи сферу вашої діяльності зсередини, ми надаємо вам покрокову схему рішення ваших завдань. докладніше

Landing Page (цільова сторінка). Розробка сторінки, що продає

Landing Page - цільова інтернет-сторінка, головна мета якої спонукати споживача до певної дії (подзвонити, зробити замовлення, підписатися тощо)

Дизайн цього односторінкового сайту має бути цікавим, але максимально простим, не відволікаючим клієнтів від головної мети.

Landing Page повинен мати ефективний заголовок, короткий та простий, змушуючи користувача залишатися на сторінці якомога довше і виконати поставлене перед вами завдання.

Завдяки Landing Page ваш бізнес зможе "отримати крила", адже це найкраща система для залучення цільової аудиторії із інтернету.

Оригінальний дизайн
Креативна команда і творчий підхід до кожного клієнту гарантують унікальний шедевр у кожній нашій роботі.
Сучасні технології
Результати нашої роботи завжди у тренді, адже ми йдемо разом з часом та втілюємо найсвіжіші ідеї у ваши проекти.
Гідний результат
Працюючи з нами, ви отримуєте якісний продукт, якій максимально відповідає вашому запиту та подобається клієнтам.

Як буде створюватись ваш Landing Page

Офіційний сайт вашої компанії, що відрізняється бездоганним дизайном і точним виконанням всіх ваших побажань до функціональності.
Прототипування
Прототипування - це перший крок у розробці інтерфейсу проекту. Усі важливі елементи сайту схематично проектують у певну структуру - своєрідний чорновий варіант. Це фундамент у розробці дизайну і програмуванні.
Дизайн
Для кожного клієнта ми створюємо унікальний дизайн - оригінальний, незабутній і простий у використанні. Дизайнер створює макет у графічному редакторі і тільки після повного затвердження передає його програмістам.
Програмування
На третьому етапі відбувається верстка сторінок. Створення певних компонентів для вашого сайту спеціально розроблених для потреб клієнта. Програмісти адаптують ресурс для зручного сприйняття на різних пристроях.
Наповнення
На стадії завершення проекту контент-менеджер наповнює ресурс інформацією, що надається клієнтом та тестує його роботу. Замовник також може замовити у копірайтера окремо послугу написання текстів, що продаються.
Адаптивний дизайн
Landing Page для будь-яких екранів, незалежно від їх формату та розподільної здатності

За нинішньої різноманітності гаджетів, з яких можна виходити в інтернет і переглядати інформацію, адаптивний дизайн відіграє ключову роль у зручному користуванні веб-ресурсу.

Адаптивний дизайн сайту оптимізує ваш продукт під будь-який формат та розподільну здатність пристрою (мобільний телефон, смартфон, планшет, нетбук).

Трафік відвідувань з мобільних пристроїв стрімко набирає популярності, тому переваги сайтів з адаптивним дизайном не потребують обговорення. Якість та інноваційні технології вашого проекту для користувачів - це необхідна складова взаємодії.

Надіслати запит
Про проект
Замовивши сайт ви отримуєте
Творчий підхід
Ексклюзивний дизайн
Унікальний шедевр
Свіжі ідеї у вашому проекті
Якісний продукт
Відповідає запиту та подобається клієнтам