Адаптивний дизайн вашого сайта

Якщо ви вже маєте діючий неадаптований під мобільні пристрої сайт, тоді вам просто необхідно скористатися нашою послугою адаптації сайту. докладніше

Розробка адаптивного дизайну для вашого сайта

Адаптивний дизайн оптимізує ваш сайт під будь-який формат та розподільну здатність пристрою (мобільний телефон, смартфон, планшет, нетбук), відіграє ключову роль у зручному користуванні веб-ресурсом.

Трафік відвідувань з мобільних пристроїв стрімко набирає популярності, тому переваги сайтів з адаптивним дизайном не потребують обговорення.

Якість та інноваційні технології вашого проекту для користувачів – це необхідна складова зручної та ефективної взаємодії.

Оригінальний дизайн
Креативна команда та творчий підхід до кожного клієнта гарантують унікальний шедевр у кожній нашій роботі.
Увага до деталей
Результати нашої роботи завжди у тренді, адже ми йдемо разом з часом та впроваджуємо найсвіжіші ідеї у ваші проекти.
Гідний результат
Співпрацюючи з нами, ви отримуєте якісний продукт, який максимально відповідає вашому запиту та подобається клієнтам.

Як буде створюватись адаптація вашого сайта

Ідеальний варіант для клієнтів, які планують провести комплексну кампанію з модернізації сайту та піклуються про імідж торгової марки.
Аналітика
Аналітика – це перший етап у розробці адаптації сайту. Визначення необхідних способів та методів для подальшої реалізації поставлених завдань. Правильний вибір вектору дій впливає на якість кінцевого результату.
Планування
Наші дизайнери розробляють макет адаптації майбутнього адаптивного сайту. Продуманна ​​розстановка позицій блоків яка залежна від розподільної здатності дуже важлива умова для найкращого користування Інтернет-ресурсом відвідувачами.
Виконання
На наступному етапі програмісти втілюють задум дизайнера. Відбувається верстка макету для однаково зручного сприйняття на різних пристроях. Враховуються всі важливі деталі дизайну та функціоналу.
Тестування
На етапі завершення проекту проводиться тестування сайту на мобільних пристроях із різною розподільною здатністю екрану. Перевіряються всі елементи та деталі макета. Підготовка звітності. Передача проекта замовнику.
Надіслати запит
Про проект
Замовивши сайт ви отримуєте
Творчий підхід
Ексклюзивний дизайн
Унікальний шедевр
Свіжі ідеї у вашому проекті
Якісний продукт
Відповідає запиту та подобається клієнтам